O nas

Moja pracownia realizuje projekty i zlecenia w zakresie szeroko rozumianej architektury krajobrazu - zarówno dla inwestorów prywatnych, firm, deweloperów, jak i jednostek samorządu terytorialnego. Tworzę projekty zieleni- małe i duże przestrzenie, przykuwającą uwagę zieleń przy firmach, wypełnione zapachem i klimatem ogrody przydomowe, czy też zieleń w miejscach zabytkowych.

Nie ważne jak ogród jest duży, jaką funkcję pełni, jaki styl reprezentuje . Ważne jest, że każdy projekt jest inny, niepowtarzalny, nawiązujący do otaczającego krajobrazu i miejsca, pokazujący indywidualizm użytkownika.

Dokumentacja, która jest tworzona pokazuje plany i idee, rozwiązania techniczne, wizualizacje, pozwalające przenieść moje projekty, a Wasze marzenia w rzeczywistość.

W moich projektach wykorzystuję najnowsze technologie, nowatorskie rozwiązania i materiały. Cały czas obserwuję najnowsze trendy w ogrodowym designie, nie rezygnując jednocześnie z tradycji i historii. Podróże są inspiracją dla mojej pracy. Jesteśmy obecni na najważniejszych targach, wystawach, konferencjach ogrodniczych.